Wróć
Krasiczyn

Zamek Krasiczyn

Współpraca pomiędzy Zamkiem Krasiczyn a firmą FOCUS Graf

zemsta spektakl plakat krasiczyn zamek sztuka projekty graficzne

Zamek w Krasiczynie to niezwykłe miejsce na podkarpackiej mapie atrakcji turystycznych.

Odwiedzających urzeka kunsztem architektury i majestatycznym, spokojnym pięknem okalającego go parku. Na przestrzeni wieków był świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych, gościł znamienitych przedstawicieli szlachty i monarchii, barwnych ludzi kultury i sztuki, a dziś stanowi wyjątkowe połączenie pięknej architektury z funkcjonalnym zapleczem hotelarsko-konferencyjnym. To eleganckie miejsce, w którym nie tylko spędzisz noc w komfortowych warunkach, odbędziesz spotkanie biznesowe czy weźmiesz udział w konferencji, ale również zaznasz kulturalnych wrażeń podczas koncertu lub teatralnego spektaklu. Gdy zgłodniejesz, możesz zasmakować tradycyjnych oraz wyszukanych potraw sporządzonych przez zamkowych kucharzy. A jeśli planujesz ślub, przyjęcie weselne lub sesję zdjęciową zamkowe mury i przyległe tereny będą stanowiły dla tego wydarzenia baśniową scenerię. Oprócz tego Zamek Krasiczyn oferuje wiele atrakcji dla turystów.

Taka ciekawa i obszerna oferta potrzebuje profesjonalnej oprawy marketingowej  – również w zakresie szeroko pojętego druku. Dlatego od lat współpracuje z Focus Graf.

Zakres współpracy

 W Focus Graf wiemy, jak sprostać zróżnicowanym potrzebom promocyjnym krasiczyńskiego zamku, dlatego nasza współpraca przebiega na wielu płaszczyznach: od druku standardowego i premium, przez druk wielkoformatowy, po kompleksowe znakowanie obiektu i przyległego terenu parkowego. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb Zamku Krasiczyn, tworząc spersonalizowane projekty zgodnie z ich marką i preferencjami.

Druk standardowy

 

Nasza firma jest odpowiedzialna za dostarczanie drukowanych materiałów marketingowych dla Zamku Krasiczyn.

Drukujemy rozmaite ulotki, wizytówki, katalogi, foldery, bilety, plakaty, kalendarze i zaproszenia. Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego starannie dobieramy rodzaj papieru, uszlachetnień i technikę druku, dla uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego. Dbamy o każdy szczegół, bo dostarczone wydruki mają podkreślać elegancję i prestiż Klienta. Zapewniamy terminową realizację zamówień, co jest niezwykle istotne, szczególnie w przypadku organizacji wydarzeń kulturalnych czy konferencji. Jeśli pojawia się taka potrzeba, to zajmujemy się przygotowaniem spersonalizowanych gadżetów – od tych najbardziej podstawowych, jak obrandowane torby prezentowe, aż po gadżety premium dla znamienitych gości Zamku.

 

zemsta spektakl plakat krasiczyn zamek sztuka projekty graficzne

Druk wielkoformatowy

Banery, tablice reklamowe, rollupy i ścianki wystawiennicze to elementy niezbędne w promocji Zamku Krasiczyn – również na arenie międzynarodowej.

Dlatego w Focus Graf dbamy o to, aby były wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, a druk – bez najmniejszej skazy, wyróżniający się intensywnymi kolorami i czytelną grafiką. Wszystko po to, aby od pierwszej chwili przyciągał uwagę potencjalnych gości i klientów. Zdajemy sobie sprawę, że wiele z dostarczanych przez nas rozwiązań nie jest jednorazowego użytku, dlatego stawiamy wyłącznie na materiały odporne i trwałe.

ścianka reklamowa 4 metrowa krasiczyn zamek wydruk wielkoformatowy

System nawigacji przestrzennej

Od lat dbamy o to, by odwiedzający i goście Zamku Krasiczyn mogli bez problemu poruszać się po obiekcie i nie błądzili w zamkowych korytarzach.

Nasz zespół grafików zaprojektował dla Zamku czytelne i atrakcyjne dla oka oznakowania obiektu – nie tylko hotelu, ale też restauracji i parku – uwzględniając jego charakter, styl oraz harmonijne dopasowanie do historycznej zabudowy i architektury. Z kolei dział produkcji zadbał o to, by dostarczone znaki były najwyższej jakości – począwszy od doboru materiałów, poprzez jakościowy wydruk i staranne wykonanie, aż po montaż na miejscu u klienta. Dzięki odpowiedniemu oznakowaniu goście czują się bardziej komfortowo i łatwiej odnajdują się w przestrzeni zamkowej.

Podsumowanie

 

Długotrwała współpraca z Zamkiem Krasiczyn świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Dzięki naszym produktom i rozwiązaniom, zamek zyskuje profesjonalny wizerunek, który przyciąga zarówno turystów, jak i organizatorów konferencji czy wydarzeń kulturalnych. Nasza staranność, terminowość i indywidualne podejście do potrzeb klienta to atuty, które wyróżniają nas na rynku. Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Zamkiem Krasiczyn i z dumą przyczyniamy się do promocji tego urokliwego miejsca.

Stwórzmy razem coś konkretnego...

Wyceń projekt

Pozostałe Case Study

Solina

Komunikacja i świadomość marki Solina

Sprawdź Case Study
Przemyśl

Wzmocnienie wizerunku INFORES DEVELOPER

Sprawdź Case Study