Wróć
Przemyśl

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych

 

Wzmacnianie świadomości marki to nie wszystko.


Jak w Focus Graf pomogliśmy zwiększyć poczucie przynależności studentów PANS

Czym jest PANS?

Przemyska Państwowa Akademia Nauk Stosowanych (PANS) to jedna z najlepszych publicznych uczelni zawodowych w Polsce.

Oferuje szeroką gamę kierunków studiów, kształtuje młodych ludzi oraz pomaga im odkrywać i rozwijać posiadany potencjał. Dba o to, by oferta spełniała najwyższe standardy i tego samego oczekuje od innych – również w kwestii działań marketingowych. Od lat, we współpracy z naszą firmą, buduje silną tożsamości marki, która budzi zaangażowanie i poczucie wspólnoty zarówno wśród studentów, jak i pracowników instytucji.

Pola współpracy

 

W Focus Graf wiemy, jak sprostać zróżnicowanym potrzebom promocyjnym PANS, dlatego nasza współpraca przebiega na wielu płaszczyznach: 

Druk standardowy

Ulotki, notesy, wizytówki, katalogi, broszury, teczki to materiały odgrywające ważną rolę w promowaniu wartości uczelni, rozpowszechnianiu informacji na temat oferowanych programów kształcenia oraz wydarzeń akademickich. Dbamy o to, by dostarczone przez nas wydruki były najwyższej jakości i zawsze na czas!

rollup pans wydruk

Druk wielkoformatowy

Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie!

 

Dlatego z dumą dostarczamy PANS banery, roll-upy, ścianki wystawiennicze i tablice reklamowe, które nie tylko stanowią doskonałe tło na rozmaitych eventach, ale przede wszystkim pomagają przyciągnąć uwagę i efektywnie zaprezentować markę uczelni. 

scianka rollup pans wydruk wielkoformatowy

 

Gadżety promocyjne

 

Kubki, długopisy, pendrive'y, smycze, torby – wszystkie z herbem PANS.

 

Takie drobne, funkcjonalne upominki pomagają budować świadomość marki, a wśród studentów, kadry dydaktycznej i personelu wzmacniać poczucie wspólnoty akademickiej. Dlatego dbamy o to, by dostarczone przez nas gadżety były najwyższej jakości! Zawsze zwracamy uwagę, by były dopasowane do grupy docelowej – fikuśny kubek dla studenta, eleganckie pióro z grawerem dla wykładowcy, a uniwersalna smycz reklamowa dla gości na dniach otwartych!

kubek pans grawer laserowy termiczny izo gadżety reklamowe case study

Odzież sygnowana

Komfortowe bluzy, czapki czy plecaki z logo PANS to nie tylko doskonała mobilna reklama uczelni, ale również krótka droga do wzmacniania poczucia więzi i dumy u studentów placówki oraz budowania świadomości marki wśród szerszego grona odbiorców.
koszulki reklamowe z własnym nadrukiem czarna pans szkoła logo

W trakcie naszej wieloletniej współpracy z PANS na pierwszym miejscu stawiamy jakość – szczególną uwagę kierujemy na to, aby dostarczone części garderoby były uszyte z wysokiej jakości materiałów, a nadruki bądź hafty wykonane z należytą starannością i doskonale odwzorowujące najmniejsze detale projektu graficznego. Wszystko po to, by podkreślić znaczenie i wartości uczelni.

 

 

 

 

System nawigacji przestrzennej

Dobrze zaprojektowany system to taki, którego odczytanie przychodzi nam naturalnie i dodatkowo podkreśla charakterystyczne cechy marki lub miejsca.

Takiego oznakowania kampusu oczekiwał od nas klient, a my go dostarczyliśmy. Podczas procesu produkcyjnego zadbaliśmy o to, by przekazane przez nas znaki kierunkowe, mapy, tablice informacyjne i ostrzegawcze były czytelne, estetyczne i wykonane na najwyższej jakości materiałach, odpornych na działanie warunków atmosferycznych i upływ czasu. W takiej formie zapewniły łatwą nawigację dla gości i podniosły ogólny estetyczny wygląd kampusu uczelni.

pans tablice nawigacyjne poruszania się pomoc lokalizacja

 

Rezultaty współpracy

Silna tożsamość marki: dzięki konsekwentnemu eksponowaniu marki na różnorodnych materiałach drukowanych, gadżetach promocyjnych i odzieży, PANS wypracował jej silną i rozpoznawalną tożsamość. Spójne elementy wizualne i przekaz pomogły tej placówce oświaty wyróżnić się spośród konkurentów i stworzyć profesjonalny wizerunek w sektorze edukacji.

 

Lepsza komunikacja: kompleksowe usługi drukarskie świadczone przez Focus Graf umożliwiły efektywną komunikację między uczelnią, a jej grupami docelowymi. Dobrze zaprojektowane ulotki, katalogi i banery skutecznie przekazywały informacje o kursach, wydarzeniach i osiągnięciach, angażując i informując studentów, potencjalnych kandydatów oraz szerszą społeczność.

 

Wzrost zaangażowania: Gadżety promocyjne i odzież reklamowa okazały się skutecznymi narzędziami promocji i budowania wspólnoty akademickiej. Produkty z herbem uczelni miały pozytywny wpływ na poczucie dumy i przynależności wśród studentów, jednocześnie pełniąc rolę promocyjnych upominków, zachęcających kolejne roczniki do wstąpienia w progi uczelni i powierzenia jej swojej edukacji. 

 

Estetyka wizualna: czytelne, starannie wykonane i trwałe oznakowanie budynków oraz okalającego je terenu podniosło estetykę kampusu, zapewniło sprawną nawigację na terenie uczelni oraz pozytywne doświadczenia studentów, pracowników i gości.

 

 

Podsumowanie

Nasza długotrwała współpraca z PANS, to doskonały przykład strategicznego partnerstwa, któro przekłada się na rzeczywiste korzyści we wzmocnieniu tożsamości marki i efektywnej komunikacji marketingowej na wielu płaszczyznach.

 

Jesteśmy dumni z tego, że mamy swój wkład w historię i tradycję tej instytucji oraz możemy ją godnie wspierać w realizacji działań marketingowo-informacyjnych, wzmacnianiu marki oraz osiąganiu sukcesów komunikacyjnych.

 

 

 

Stwórzmy razem coś konkretnego...

Wyceń projekt

Pozostałe Case Study

Solina

Komunikacja i świadomość marki Solina

Sprawdź Case Study
Przemyśl

Wzmocnienie wizerunku INFORES DEVELOPER

Sprawdź Case Study