Obsługa druku w jakości premium
Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, sprostamy Twoim wymaganiom.
Znakowanie budynków

Daj się zauważyć – oznakowanie budynków przyciągające spojrzenia

Oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne budynku to nie tylko sposób na ułatwienie Klientowi dotarcia do firmy oraz poruszanie się po obiekcie, ale także kluczowy element budowania prestiżu firmy, kształtowania marki oraz budowania trwałych relacji z Klientami. Elementy oznakowania stanowią wizytówkę każdego miejsca, warto zadbać więc o to, by pierwsze wrażenie było jak najlepsze.

Mówiąc o znakowaniu budynków, mamy na myśli elementy identyfikacji zewnętrznej, takie jak pylony reklamowe, tablice informacyjne, litery przestrzenne z podświetleniem lub bez, kasetony świetlne, szyldy, wyklejanie witryn. Z kolei identyfikacja wewnętrzna obejmuje tabliczki informacyjne, tabliczki naścienne, trzydrzwiowe, podwieszane i stojące, oznaczenie ewakuacyjne, oznakowanie pomieszczeń, wyklejanie powierzchni szklanych (w tym wykonanie reklamy na szybie lub wyklejenie szyby folią mrożoną), naklejki podłogowe i inne.

Nadrzędnym celem oznakowania budynków jest kierowanie uwagi i wskazywanie właściwej drogi. Może to obejmować informacje o wejściu do budynku lub poszczególnych pomieszczeń, a także wskazówki dotyczące parkingu i innych elementów infrastruktury. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń zewnętrzna nie tylko ułatwia orientację przestrzenną, lecz również sprzyja efektywności działań biznesowych.

Prócz funkcji informacyjnej, identyfikacja zewnętrzna i wewnętrzna obiektów, ma za zadanie przyciągać uwagę Klientów oraz sprawiać, że zostanie zapamiętana. W jej tworzeniu liczy się więc kreatywność, estetyka oraz trwałość, tak by była nie tylko interesująca, ale i bezpieczna.

Specjalizujemy się w kompleksowym oznakowaniu budynków, zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz – od opracowania koncepcji identyfikacji wizualnej, poprzez produkcję, po transport i montaż gotowego elementu. Tworzymy spójne i czytelne systemy identyfikacji wizualnej zarówno dla obiektów handlowych i firm, jak i miejsc użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. Uważamy, że dobre oznakowanie budynku to podstawa skutecznej reklamy, przynoszącej wiele korzyści sprzyjających budowaniu silnej marki.
Skontaktuj się z nami

Wypełnij brief’a obok,
aby wycenić Twój projekt.

Możesz też zadzwonić, wysłać maila lub przyjść na dobrą kawę.

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.