Obsługa druku w jakości premium
Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, sprostamy Twoim wymaganiom.
Wycinanie laserowe

Kreatywność i precyzja – technologia laserowa w tworzeniu wyjątkowych produktów

Możliwości, jakie stwarza technologia laserowa, otwierają drzwi do nieograniczonych koncepcji w dziedzinie tworzenia materiałów i gadżetów reklamowych. Ze względu na wszechstronność i funkcjonalność, laser stanowi ważne narzędzie, pozwalające realizować nowatorskie i unikatowe projekty. Wiązka lasera, dzięki zdolności termicznego obrabiania różnorodnych materiałów, umożliwia szerokie zastosowanie, przy czym wycinanie laserowe pozwala łączyć estetykę z funkcjonalnością w sposób, który zawsze przyciągnie uwagę.

Wykorzystując nowoczesne lasery, zajmujemy się wycinaniem dowolnych, precyzyjnych kształtów, w tym wycinaniem liter przestrzennych, napisów, znaków 3D, grafik, szyldów oraz innych elementów, używając różnorodnych materiałów, takich jak papier, tektura, karton, drewno, materiały drewnopochodne, metal, szkło, pleksi, skóra, guma, korek i wiele innych tworzyw.

GRAWEROWANIE LASEROWE

Inną opcją jest grawerowanie na poszczególnych materiałach, bądź na gadżetach reklamowych, wybranych lub dostarczonych przez Klienta, w tym grawerowanie tabliczek z nazwiskami pracowników, personalizacja kalendarzy oraz eleganckie zdobienia firmowych gadżetów, takich jak wieczne pióra z logo firmy lub wybraną grafiką. Wielu naszych Klientów decyduje się na zamówienie grawerowanych laserem statuetek, które pełnią rolę nagród i wyróżnień dla zasłużonych pracowników lub uczestników konkursów. Dzięki profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie nie tylko nadawać kształt danym przedmiotom, ale również umieszczać na nich tekst o dowolnej treści lub grafice.

Kluczową zaletą tego rozwiązania jest pełna powtarzalność zaprojektowanego wzoru, co ma duże znaczenie przy produkcji wielu identycznych egzemplarzy. Proces ten jest monitorowany przez specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, zapewniając precyzję i doskonałość wykonania. Do innych zalet procesu cięcia laserowego należy szybkość cięcia, co pozwala wytworzyć wiele produktów w krótkim czasie, oszczędność materiałów, a dzięki temu niskie koszty realizacji.
Skontaktuj się z nami

Wypełnij brief’a obok,
aby wycenić Twój projekt.

Możesz też zadzwonić, wysłać maila lub przyjść na dobrą kawę.

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.